Techno-Heat
Zbigniew Ciszewski

ul. Bołtucia 8/31
01-493 Warszawa

tel. 600 372 949
e-mail: info@techno-heat.pl
kontakt przez email

Serwis automatyki przemysłowej

Nasza firma, oprócz projektowania i wdrażania nowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej, zajmuje się również przeprowadzaniem prac serwisowych w ramach usługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Tworzymy grupę doświadczonych specjalistów dysponujących zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną, którą wykorzystujemy podczas realizacji zleceń z zakresu remontowania oraz modernizowania układów automatyki, urządzeń i maszyn produkcyjnych, wykonawczych czy kontrolno-pomiarowych, a także sterowników, modułów oraz systemów komunikacji.Przeprowadzamy dokładną diagnostykę uszkodzonego sprzętu w celu wykrycia konkretnych wad. Wykonujemy bieżące naprawy, doradzamy klientom przy wyborze właściwych rozwiązań, przeprowadzamy konserwacje sprzętu przemysłowego, a także (w ramach gwarancji) proponujemy przeglądy okresowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu serwisowego, aby w pełni odpowiedzieć na oczekiwania klientów i zaproponować wyłącznie najlepsze rozwiązania w tym zakresie.

Naszym klientom zapewniamy zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny serwis automatyki przemysłowej. Stawiamy na sprawdzone i efektowne rozwiązania, mające na celu szybkie i sprawne przeprowadzenie naprawy lub konserwacji maszyn produkcyjnych.