Techno-Heat
Zbigniew Ciszewski

ul. Bołtucia 8/31
01-493 Warszawa

tel. 600 372 949
e-mail: info@techno-heat.pl
kontakt przez email

Projektowanie automatyki przemysłowej

Dział, jakim jest automatyka przemysłowa, wymaga stosowania sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych oraz nowoczesnych technologii wspierających procesy wytwórcze. Zanim jednak do tego dojdzie, potrzebny jest przemyślany projekt przygotowany przez specjalistów. Tym właśnie się zajmujemy - projektowaniem automatyki przemysłowej, wykorzystując do tego urządzenia przemysłowe, pomiarowe, kontrolne oraz sterowniki PLC.


Projekt automatyki


Podczas pracy nad projektem automatyki przemysłowej opieramy się na doświadczeniu oraz znajomości zarówno sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów sterowania, jak i zupełnie nowych, technologicznie opracowanych sposób na automatyzację procesów przemysłowych. Pod uwagę bierzemy zarówno specyfikę branży, jak i indywidualne wymagania klienta. Wykonujemy niezbędne pomiary i obliczenia, dokładnie przyglądając się specyfikacji proponowanych urządzeń oraz systemów tak, aby w pełni określały wymogi techniczne.Zajmujemy się przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji projektowej, w tym również przetwarzaniem dokumentacji z wykorzystaniem technologii 3D dla właściwej wizualizacji proponowanych rozwiązań. Zakres naszych prac obejmuje czynności mające na celu integrację systemów automatycznych. Wszystkie podjęte przez nas kroki prowadzą nas w rezultacie do tego, aby jak najlepiej dopasować proponowane rozwiązania do potrzeb klienta, także w ramach produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej. Wykorzystujemy do tego nowoczesne oprogramowania, dzięki którym możemy uzyskać trójwymiarowy projekt jeszcze przed przystąpieniem do realizacji prac nad systemem. Po ustaleniu koncepcji z klientem i dopracowania wszelkich szczegółów konstrukcyjnych możemy przejść do kolejnych, ustalonych wcześniej działań.Ściślej ujmując, w skład realizowanych przez nas usług wchodzi:

  • modelowanie oraz projektowanie 3D,
  • przetwarzanie dokumentacji płaskiej na 3D,
  • wykonywanie dokumentacji warsztatowej, montażowej i wykonawczej,
  • przetwarzanie dokumentacji papierowej na elektroniczną 3D,
  • pomoc w przygotowaniu wyrobu do produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej,
  • projektowanie automatyki przemysłowej (to m.in. konstrukcje spawane, elementy z blachy oraz tworzywa sztucznego, części mechaniczne czy gotowe schematy).

Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam nie tylko na tworzenie projektów oraz przygotowywanie pełnej dokumentacji technicznej, ale także modernizowanie oraz serwisowanie proponowanych przez nas rozwiązań konstrukcyjnych. Jako nasz klient możesz liczyć zarówno na udoskonalenie automatyki przemysłowej, jak również fachowe doradztwo oraz wsparcie w przypadku awarii bądź uszkodzenia poszczególnych podzespołów.Usługa dedykowana jest wielu różnorodnym gałęziom przemysłu: branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, informatycznej czy elektronicznej ? a zatem każdej, w której istotną rolę odgrywa automatyzacja procesów produkcyjnych. To istotne, aby z chwilą podjęcia decyzji o zmodernizowaniu tego typu systemów skorzystać ze wsparcia doświadczonych projektantów sięgających wyłącznie po nowoczesne oprogramowania.